Super papafingo 220 m2 me pamje 360° nga deti, prane Hotel Majestic, Golem.

 • 119,000€
Shkembi i Kavajes, SH4, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ40510
 • Apartament, Papafingo
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 220
 • m2

Description

Papafingo eshte e organizuar ne 3+2 dhe ndodhet ne katin e 6-te banim me ashensor. E mobiluar.
Me 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine te vecuar me ballkon, 1 dhome pritje te madhe me fasade xhami dhe dalje direkt ne verande. Me 2 tualete dhe dere te blinduar qe ne hyrje te shkalles.

Veranda ka siperfaqe 62 m2 dhe pamje te lire 360° .
Me 24 ore uje, papafingo ka ne perdorim te saj dhe tarracen me hyrje te vecante.

Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe gjelberuar, ne brezin e dyte, vetem 30 metra nga deti.
Me hapsira te bollshme per parkim.

 • Address Prane Hotel Majestic, Golem.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40510
 • Price: 119,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament, Papafingo
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka