Apartament 2+1 prane UKD-se, Durres

 • 79,000€
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 2+1 prane UKD-se, Durres
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • 79,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 113 m2, kati 8 me ashensor. Pallat i ri dhe shume cilesor. Apartamenti eshte i investuar me cdo gje te re, i shtruar me parket dhe i pajisur me mobiliet baze.

 • Address Rruga Dalip Peza, prane UKD-se
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34271
 • Price: 79,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ34271
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 113
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka