Apartament per shitje te Arlis ndertim, rruga e Kavajes, Tirane

 • 160,000€
Arlis Ndërtim, Kavaja Street, Tirana, Albania
Per Shitje
Apartament per shitje te Arlis ndertim, rruga e Kavajes, Tirane
Arlis Ndërtim, Kavaja Street, Tirana, Albania
 • 160,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70.6 m2. Kati 7 me ashensor. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi me standatet më të larta dhe me teknologjinë e fjalës së fundit.

 • Address Arlis ndertim, rruga e Kavajes, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57177
 • Price: 160,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57177
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 71
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Flavjo Berberi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Flavjo Berberi
 • Flavjo Berberi