Apartament me oborr per shitje prane Teg-ut, Tirane

 • 360,000€
7VJ6+J6, Lundër 1 1000, Albania
New Construction Per Shitje
Apartament me oborr per shitje prane Teg-ut, Tirane
7VJ6+J6, Lundër 1 1000, Albania
 • 360,000€

Description

Shitet apartament me siperfaqe 129 m2 dhe siperfaqe oborri 100 m2. Kati 0. Apartamenti eshte pjese e nje residence te re dhe shume moderne.

 • Address Prane Teg-ut, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48275
 • Price: 360,000€
 • Land Area: 100 m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ48275
 • Apartment
 • Property Type
 • 129
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj