Apartamente dhe gasoniere prane Shkembit Kavajes, Durres

 • 570€/m2
Rruga Shkembi i Kavajes, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 42
 • m2
Shitet

Apartamente dhe gasoniere prane Shkembit Kavajes, Durres

Rruga Shkembi i Kavajes, Durrës, Albania
 • 570€/m2

Description

Shiten 6 apartamente dhe gasoniere me siperfaqe nga 42 m² deri ne 70 m². Kati 2-te dhe 3-te.
Mundesi shume e mire investimi per biznes por edhe per banim.

 • Address Prane Shkembit Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40716
 • Price: 570€/m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka