Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 133m2. I mobiluar. Apartamenti ka 2 tualete 1 ballkon dhe kuzhine me vete. Kati 2. I perfshire ne cmim edhe 1 garazh per makinen 14 m2.

 • Address: Prane Hotel Arvi, Durres
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 13 Nëntor, 2019 at 2:50 pm

 • Property ID: 30610
 • Price: 120,000€
 • Property Size: 133 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

80,000€

Apartament 2+1, te ish Kinema Iliria, Durres

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 98

Apartament

2 vjet ago

80,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 98

Apartament

2 vjet ago

80,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 140

Apartament

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

80,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 140

Apartament

2 vjet ago

45,000€

2 apartamente 1+1, prane Hotel Pameba, Golem Durres

Grand Hotel Pameba, Rruga e Detit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 110

Apartament

Marsel Blaka

10 muaj ago

45,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 110

Apartament

10 muaj ago

520€/m2

Apartament 2+1, prane Hotel Adriatik, Plazh Durres

Rruga Pavarësia, Plazh, Durrës 2000, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 96

Apartament

Marsel Blaka

1 vit ago

520€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 96

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Kapanon per shitje ose qera, Xhavzotaj Durres

NEXT PROPERTY

Jepet me qera ambient per zyra, prane Qendres, Tirane.