Apartament 2+1 per qera, te kompleksi Kika 2, Tirane.

 • 550€/muaj
Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania.
Per Qera
Apartament 2+1 per qera, te kompleksi Kika 2, Tirane.
Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania.
 • 550€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1. Organizohet ne: sallon sebashku me kuzhine gatimi dhe 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i investuar se fundmi dhe i mobiluar. Kati 8 i nje pallati te ri.

 • Address Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54314
 • Price: 550€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ54314
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare