Apartament 1+1 per qera, prane RTSH, Tirane.

 • 1,000€/muaj
RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
Per Qera
Apartament 1+1 per qera, prane RTSH, Tirane.
RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • 1,000€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2 neto. Organizohet ne: sallon, dhome gjumi, kuzhine e vecuar e ndare me mur, tualet dhe ballkon i madh. I mobiluar totalisht.

 • Address RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57807
 • Price: 1,000€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ57807
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Flavjo Berberi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Flavjo Berberi
 • Flavjo Berberi