Apartament 2+1 me qera, Kompleksi Rezidencial “The Touch of Sun”, Tirane.

 • 1,300€/muaj
Okazion Per Qera
Rr. Ibrahim Shalqizi, Tiranë 1044, Albania
Okazion Per Qera
Apartament 2+1 me qera, Kompleksi Rezidencial “The Touch of Sun”, Tirane.
Rr. Ibrahim Shalqizi, Tiranë 1044, Albania
 • 1,300€/muaj

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe totale 240 m2 ku 135 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 90 m2 verand. Apartamenti organizohet ne: soxhorno, dhome relaksi, kuzhine e kompletuar, ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi, lavanderi, 1 depo, 2 tualete. Kati 4. Pamje 360 grade. Me 1 post parkim. 

Pjese e nje kompleksi ku te ofron sherbimet si: pishine, kend lojrash, palester, ambient ku mund te organizohen ceremoni te ndryshme etj. 

 • Address Kompleksi rezidencial "The Touch of Sun" Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41874
 • Price: 1,300€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ41874
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 240
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova