3900 m2 toke + shtepi private ne Gjinar, Elbasan

 • 390,000€
Elbasan County, Albania
Shitet
3900 m2 toke + shtepi private ne Gjinar, Elbasan
Elbasan County, Albania
 • 390,000€

Description

Shitet toke me siperfaqe 3900 m2 dhe shtepi private me siperfaqe 162 m2. E ndodhur ne nje nder zonat me te bukura turistike ne vend, mes gjelberimit dhe ajrit te paster, eshte vendi ideal jo vetem per qetesi e relaks, por mundesi shume e mire edhe per investim.

 • Address Gjinar, Elbasan
 • City Elbasan
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41175
 • Price: 390,000€
 • Land Area: 3900 m2
 • Property Type: Shtepi Private, Toke
 • Property Status: Shitet

Features

Overview

Property ID: HZ41175
 • Shtepi Private, Toke
 • Property Type
 • 162
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj