Vile per shitje te Rolling Hills, Tirane.

 • 2,800,000€
Rolling Hills, Tiranë, Albania.
Per Shitje
Vile per shitje te Rolling Hills, Tirane.
Rolling Hills, Tiranë, Albania.
 • 2,800,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 438 m2 dhe 1025 m2 oborr. Ka mundesi organizimi ne 6 ambjente, nga te cilat 3 dhoma gjumi, sallon pritje, kuzhine, 1 studio, 1 palester dhe 1 playroom.

 • Address Rolling Hills, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48667
 • Price: 2,800,000€
 • Land Area: 1025 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ48667
 • Villa
 • Property Type
 • 438
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova