Vile per shitje prane shkolles Neim Babameto, Durres

 • 190,000€
Rruga Sul Zalla, Durrës, Albania
Per Shitje
Vile per shitje prane shkolles Neim Babameto, Durres
Rruga Sul Zalla, Durrës, Albania
 • 190,000€

Description

Vile private 2-kate me siperfaqe ndertimi 288 m2 dhe siperfaqe trualli 360 m2. Vila eshte e ndare ne 3 hyrje, kati 1 eshte i organizuar ne dy hyrje 1+1 , ndersa kati 2 ne 2+1. Vila ka cilesi te larte ndertimi, eshte e investuar: ngrohje me kaldaj, panele diellore dhe sistem sigurie.

 • Address Prane shkolles Neim Babameto, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46535
 • Price: 190,000€
 • Land Area: 360 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ46535
 • Villa
 • Property Type
 • 288
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka