Vile per shitje, Farke, Tirane.

 • 1,500,000€
Farkë, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 8
 • Bathrooms
 • 314
 • m2
Shitet

Vile per shitje, Farke, Tirane.

Farkë, Albania.
 • 1,500,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe toke 314 m2 dhe siperfaqe ndertimi 660 m2. Ka 5 dhoma gjumi, 8 tualete, 3 ballkone dhe pishine.

 • Address Farkë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53633
 • Price: 1,500,000€
 • Land Area: 660 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 8
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj