Objekt privat multifunksional per shitje, ne Laprake, Tirane.

 • 800,000€
Laprakë, Tirana, Albania.
Per Shitje
Objekt privat multifunksional per shitje, ne Laprake, Tirane.
Laprakë, Tirana, Albania.
 • 800,000€

Description

Shitet objekt privat multifunksional me siperfaqe ndertimi 658 m2 dhe siperfaqe toke 470 m2. I pershtatshem per depo farmaceutike, punishte, klinik etj.
Prona shitet sebashku me biznes me cmim ekstra.

 • Address Laprakë, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54651
 • Price: 800,000€
 • Land Area: 470 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54651
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 658
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj