Vile me super cilesi ndertimi ngjitur me Rolling Hills, Tirane.

 • 4,200,000€
 • 15,000€/muaj
Unnamed Road, Albania
Okazion Per Qera Per Shitje
Vile me super cilesi ndertimi ngjitur me Rolling Hills, Tirane.
Unnamed Road, Albania
 • 4,200,000€
 • 15,000€/muaj

Description

Siperfaqe toke 1600 m2 dhe siperfaqe ndertimi 1200 m2. Objekti eshte i organizuar ne :5 dhoma gjumi ,2 sallone ,1 studio ,9 tualete ,ambjent fjetje per personelin. Me pishine, palester, spa, 6 vende parkimi te mbuluara dhe ambient per roje objekti. Vendi ideal per banim ose rezidence ambasade.

 • Address Ngjitur me Rolling Hills Luxury Residences, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39981
 • Price: 4,200,000€
 • Land Area: 1600 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 9
 • Property Type: Prone Biznesi, Villa
 • Property Status: Per Qera, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ39981
 • Prone Biznesi, Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 9
 • Bathrooms
 • 1200
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj