Vile me pamje nga deti per shitje, Shkembi Kavajes, Durres.

 • 1,100,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 680
 • m2
Shitet

Vile me pamje nga deti per shitje, Shkembi Kavajes, Durres.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania.
 • 1,100,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 600 m2 dhe siperfaqe ndertimi 680 m2. Eshte 4 kateshe ku secili kat ka siperfaqe 170 m2. Vila eshte e pershtatshme per te bere hotel te vogel. Ndodhet ne brezin e dyte dhe me pamje nga deti.

 • Address Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44559
 • Price: 1,100,000€
 • Land Area: 600 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj