Vile 3 kate per shitje, Plazh Durres

 • 155,000€
Rruga Borzilok, Durrës, Albania

Vile 3 kate per shitje, Plazh Durres

Rruga Borzilok, Durrës, Albania
 • 155,000€

Overview

Property ID: HZ35631
 • Vila
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 348
 • m2
 • 594
 • Lot m2

Description

Shitet vile 3-kateshe me siperfaqe ndertimi 348 m2 dhe siperfaqe trualli 594 m2. Kati 1 i organizuar ne 2+1, kati 2 ne 3+1 dhe kati 3 ne 3+1. 

 • Address Plazh, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35631
 • Price: 155,000€
 • Land Area: 594 m2
 • Bedrooms: 8
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 15€/m2/muaj

Ambjent biznesi 760 m2 te Twin Towers, Bulevardi Deshmoret e Kombit

 • 15€/m2/muaj
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania
 • 760 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 50,000€

Per shitje 1+1 prane Rruges se Elbasanit, Tirane

 • 50,000€
Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 60 m2
 • Apartament
Details
 • 80,000€

Apartament 2+1 mbrapa Concord Center, Tirane.

 • 80,000€
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 95 m2
 • Apartament
Details
 • 119,000€

Apartament 2+1, te 21 Dhjetori, Tirane.

 • 119,000€
Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 103 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka