Vile 3 kate per shitje, Plazh Durres

 • 155,000€
Rruga Borzilok, Durrës, Albania
 • Villa
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 348
 • m2
Shitet

Vile 3 kate per shitje, Plazh Durres

Rruga Borzilok, Durrës, Albania
 • 155,000€

Description

Shitet vile 3-kateshe me siperfaqe ndertimi 348 m2 dhe siperfaqe trualli 594 m2. Kati 1 i organizuar ne 2+1, kati 2 ne 3+1 dhe kati 3 ne 3+1. 

 • Address Plazh, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35631
 • Price: 155,000€
 • Land Area: 594 m2
 • Bedrooms: 8
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka