Vile 2 kate per shitje te Lura 1, Gjiri Lalezit

 • 390,000€
Lura 1 Complex, Albania
Per Shitje
Vile 2 kate per shitje te Lura 1, Gjiri Lalezit
Lura 1 Complex, Albania
 • 390,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 170 m2 dhe siperfaqe trualli 390 m2. Vila eshte e organizuar ne 4 dhoma gjumi, 3 tualete, sallon dhe kuzhine e vecuar. Me 2 veranda te bollshme, ballkone te medha dhe kopesht para dhe pas shtepise.

 • Address Lura 1, Gjiri i Lalezit
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ59109
 • Price: 390,000€
 • Land Area: 390 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ59109
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 170
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj