Toke per shitje, Selite, Tirane.

Selitë, Tirana, Tirana, Albania.
Per Shitje
Toke per shitje, Selite, Tirane.
Selitë, Tirana, Tirana, Albania.

Description

Shitet toke me siperfaqe 37’400 m2 qe te mundeson te zhvilloni nje plan ndertimi. Toka disponon certifikate te rregullt.
Zona e Selites eshte nje nder zonat ne zhvillim ne Tirane sepse ka ndertime te reja dhe projekte te reja ndertimore priten qe te zhvillohen dhe rrisin standartin e jeteses ne kete zone.

 • Address Selitë, Tirana, Tirana, Albania.
 • City Tirane

Details

 • Property ID: HZ55293
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ55293
 • Toke
 • Property Type
 • 37400
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli