TOKE 6000 M2 PER SHITJE, BAGO, KAVAJE

 • 810,000€
Bago, Kavajë, Albania
Per Shitje
TOKE 6000 M2 PER SHITJE, BAGO, KAVAJE
Bago, Kavajë, Albania
 • 810,000€

Description

Toka ka siperfaqe 6’000 m2 dhe ndodhet buze detit.

E pershtatshme per hoteleri dhe pallat.

 • Address Plazhi i Bardhe, Bago, Kavaje.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54702
 • Price: 810,000€
 • Land Area: 6000 m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54702
 • Toke
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka