Vile 2 kate prane tregut industrial, Durres

 • 105,000€
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 220
 • m2
Shitet

Vile 2 kate prane tregut industrial, Durres

Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • 105,000€

Description

Shesim vile 2 kate me siperfaqe trualli 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 110 m2 per secilin kat. Kati i pare dhe i dyte jane te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje-kuzhine dhe 1 tualet. Prona eshte e pa perfunduar ne katin e pare ndersa kati i dyte eshte i pershtatshem per banim. Ndodhet ne nje zone shume te mire.

 • Address Rruga Glaukia, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37688
 • Price: 105,000€
 • Land Area: 410 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka