Super vilete per shitje, prane Natyres se Qete, Tirane.

 • 390,000€
Mjull Bathore, Albania.
Per Shitje
Super vilete per shitje, prane Natyres se Qete, Tirane.
Mjull Bathore, Albania.
 • 390,000€

Description

Shitet vile individuale 3 kate me siperfaqe ndertimi 230 m2 dhe 309 m2 ambient i gjelberuar. Ne total vila ka: 4 dhoma gjumi, 4 tualete, dhomë teknike, kuzhine e vecuar. 2 Poste parkimi.⁠
Karakteristika te viles: ⁠ Fasade e termoizoluar⁠, xhama tripleks termik⁠, instalime elektrike kundra zjarrit⁠, instalime hidraulike me kolektor dhe linja te dedikuara autovers⁠, panel diellor me bolitor/auto-revers⁠, pus per mbledhjen e ujrave nentokesor⁠.

 • Address Mjull Bathore, Albania.
 • City Tirane

Details

 • Property ID: HZ59013
 • Price: 390,000€
 • Land Area: 309 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ59013
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 230
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla