Super vile per shitje,”Rolling Hills” 2 Residence, Tirane.

Rolling Hills, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 391
 • m2
Shitet

Super vile per shitje,”Rolling Hills” 2 Residence, Tirane.

Rolling Hills, Albania.

Description

Shitet vile me siperfaqe totale ndertimi 391 m2 dhe siperfaqe parcele 576.16 m2. Pjese e nje prej residencave me te mira qe te ofron te gjitha sherbimet dhe ka siguri te larte.

 • Address Rolling Hills, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47887
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj