Prone per shitje, prane rruges kryesore Vaqarr.

 • 1,900,000€
Vaqarr, Albania.
Per Shitje
Prone per shitje, prane rruges kryesore Vaqarr.
Vaqarr, Albania.
 • 1,900,000€

Description

Shitet prone me siperfaqe toke rreth 2300 m2, ne te cilen jane dy objekte banimi, 5 katesh rreth 800 m2, dhe 2 katesh 950 m2. Kati i pare magazine, kati 2 banim ose zyra, i gjelberuar me peme dekorative. Prona eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi, hoteleri , magazinime etj .

 • Address Vaqarr, Albania.
 • City Vaqarr
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47861
 • Price: 1,900,000€
 • Land Area: 2300 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ47861
 • Prone Biznesi
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj