Super vile per shitje, prane Kryegjyshates se Bektashinjve, Tirane.

 • 680,000€
Rruga Bajo Topulli, Tirana 1004, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 600
 • m2
Shitet

Super vile per shitje, prane Kryegjyshates se Bektashinjve, Tirane.

Rruga Bajo Topulli, Tirana 1004, Albania.
 • 680,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 900 m2 dhe siperfaqe ndertimi 600 m2. Lulishtja qe ndodhet pas viles te fal qetesi dhe relaks. Duke qene qe vila ndodhet ne zone e quajtur pylli Orbital te bene te jetosh mes gjelberimit dhe ajrit te paster. Vila ka nje ndertim cilesor dhe punime te standarteve te fundit.

 • Address Rruga Bajo Topulli, Tirana 1004, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40473
 • Price: 680,000€
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj