Super vile 4-kateshe per shitje, prane Liqenit Artificial, Tirane.

 • 1,000,000€
Okazion Per Shitje
Rruga Peti, Albania.
Okazion Per Shitje
Super vile 4-kateshe per shitje, prane Liqenit Artificial, Tirane.
Rruga Peti, Albania.
 • 1,000,000€

Description

Shitet vilë 4 katëshe me sipërfaqe totale 997.54 m².
Vila ndodhet në një zonë rezidenciale të qetë.
Vila është e përbërë nga 2 sallone, 5 dhoma gjumi, 6 tualete, dhomë garderobe, studio, dhomë të dedikuar për ruajtjen e verërave, tarracë, garazh të brendshëm, ashensor dhe pishinë private në oborrin e saj.
Ka cilësi shumë të mira të materialeve të përdorura në ndërtim dhe sisteme bashkëkohore të instaluara.
Përbërja e pronës : 
Kati 2 nëntokë 282.67 m², 
Kati 1 nëntokë 252.77 m², 
Kati përdhe 219.7 m²,
Kati parë 242.4 m².

 • Address Rruga Peti, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39741
 • Price: 1,000,000€
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 6
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ39741
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 997
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova