Super apartament 3+1 me pamje fantastike per qera, te Liqeni Artificial, Tirane.

 • 1,800€/muaj
Liqeni Artificial i Tiranës, Tirana, Albania.
Per Qera
Super apartament 3+1 me pamje fantastike per qera, te Liqeni Artificial, Tirane.
Liqeni Artificial i Tiranës, Tirana, Albania.
 • 1,800€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 146 m2. Organizohet ne: sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Sistem ngrohje-ftohje. Orientim Jug-Lindje. Me pamje fantastike. Kati 4.

 • Address Liqeni Artificial i Tiranës, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51427
 • Price: 1,800€/muaj
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ51427
 • Apartment
 • Property Type
 • 146
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla