Shtepi private per shitje, prane Bulevardit Fan Noli, Korce.

 • 170,000€
Rruga Eleni Gjika, Korçë, Albania.
Per Shitje
Shtepi private per shitje, prane Bulevardit Fan Noli, Korce.
Rruga Eleni Gjika, Korçë, Albania.
 • 170,000€

Description

Shitet shtepi private me siperfaqe trualli 221 m2 dhe siperfaqe ndertimi 178 m2. Eshte e organizuar ne 2 kate dhe oborr. Shtepia eshte e mobiluar.

 • Address Rruga Eleni Gjika, Korçë, Albania.
 • City Korce
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46470
 • Price: 170,000€
 • Land Area: 221 m2
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ46470
 • Shtepi Private
 • Property Type
 • 178
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla