Shitet Vile Premium me Pishine ne San Nikolas, Dhermi!

San Nicolas Resort & Residences, Palasë, Albania
Per Shitje
Shitet Vile Premium me Pishine ne San Nikolas, Dhermi!
San Nicolas Resort & Residences, Palasë, Albania

Description

Siperfaqe ndertimi 300 m²

Me 3 dhoma gjumi, kuzhine me vete dhe 3 tualete.

Me pishine.

Vila dorezohet ne Dhjetor 2024 – Maj 2025

 • Address Dhermi
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58802
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58802
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 300
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla