Ndertese+ truall per shitje, te Bulevardi kryesor, Durres.

 • 95,000€
Durrës, Albania.
Per Shitje
Ndertese+ truall per shitje, te Bulevardi kryesor, Durres.
Durrës, Albania.
 • 95,000€

Description

 Shitet ndertese e vjeter me siperfaqe ndertimi 62 m² dhe siperfaqe trualli 134 m2. E pershtatshme per biznes dhe banim.

 • Address Durrës, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48242
 • Price: 95,000€
 • Land Area: 134 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ48242
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 62
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka