Shitet Vile Premium me pishine ne Dhermi!

 • 1,250,000€
San Nicolas Resort & Residences, Palasë, Albania
Per Shitje
Shitet Vile Premium me pishine ne Dhermi!
San Nicolas Resort & Residences, Palasë, Albania
 • 1,250,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 300 m2 dhe siperfaqe toke 700 m2.

Brezi i 2-te. E organizuar ne 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe verande.

 • Address Kompleksi San Nicolas Rezidence, Dhermi
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57560
 • Price: 1,250,000€
 • Land Area: 700 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57560
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 300
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare