Shitet strukture vile 3 kateshe prane tregut industrial, Durres.

 • 130,000€
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
Per Shitje
Shitet strukture vile 3 kateshe prane tregut industrial, Durres.
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • 130,000€

Description

Me siperfaqe trualli 544 m2 dhe siperfaqe ndertimi 115 m2 per secilin kat, prona te jep mundesi per shfrytezim jo vetem per banim por edhe si biznes, pasi zona ne te cilen ndodhet eshte e populluar.

Vila eshte projektuar nga artitekt italian dhe ka nje strukture te mirorganizuar. Oborri mund te perdoret per kopesht, pishine, parkim makinash etj.

 • Address Prane tregut industrial, ish Kenet, Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42000
 • Price: 130,000€
 • Land Area: 544 m2
 • Property Type: Shtepi Private, Villa
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ42000
 • Shtepi Private, Villa
 • Property Type
 • 345
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka