Shitet duplex i investuar me siperfaqe ndertimi 126 m2 dhe 45 m2 oborr, Golem

 • 75,000€
Rezidenca Eurocol, Roma str. Golem, Near restaurant Viena, Golem 1001, Golem, Albania
Per Shitje
Shitet duplex i investuar me siperfaqe ndertimi 126 m2 dhe 45 m2 oborr, Golem
Rezidenca Eurocol, Roma str. Golem, Near restaurant Viena, Golem 1001, Golem, Albania
 • 75,000€

Description

I organizuar ne 1 dhome pritje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone duplexi ndodhet ne nje prej zonave me te frekuentuara verore. Kai 0 dhe 1.
I mobiluar.
Vend parkimi para dhe mbrapa prones.

 • Address Mbrapa Kompleks Eurocoli, Golem.
 • City Durres

Details

 • Property ID: HZ42454
 • Price: 75,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ42454
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 126
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka