Papafingo per shitje, te Rruga Fortuzi, Tirane.

 • 650,000€
Rruga Fortuzi, Tirana, Albania.
Per Shitje
Papafingo per shitje, te Rruga Fortuzi, Tirane.
Rruga Fortuzi, Tirana, Albania.
 • 650,000€

Description

Shitet papafingo me siperfaqe totale 500 m2 ku siperfaqe brendshme eshte 250 m2 dhe siperfaqe verande 250 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi, dhome ndenje, 4 dhoma gjumi, garderobe, 3 tualete dhe verande. Me pamje te lire. Ka 2 poste parkimi te mbyllura.

 • Address Rruga Fortuzi, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52017
 • Price: 650,000€
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Garages: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ52017
 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 500
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj