Objekt individual per shitje, prane spitalit Amerikan 3, Tirane.

 • 6,800,000€
Spitali Amerikan 3 - Americang Hospital 3, Tirana, Albania.
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 4500
 • m2
Shitet

Objekt individual per shitje, prane spitalit Amerikan 3, Tirane.

Spitali Amerikan 3 - Americang Hospital 3, Tirana, Albania.
 • 6,800,000€

Description

Shitet objekt individual me siperfaqe 4500 m2. Ka verande 120 m2 dhe 20 parkime. I pershtatshem per hotel, klinik private etj.

 • Address Spitali Amerikan 3 - Americang Hospital 3, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52594
 • Price: 6,800,000€
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj