Objekt biznesi dhe banimi per shitje, Durres

 • 350,000€
Durrës, Albania
Per Qera Per Shitje
Objekt biznesi dhe banimi per shitje, Durres
Durrës, Albania
 • 350,000€

Description

Shitet ose jepet me qera objekt ndertimi me siperfaqe trualli 419 m2. I projektuar per 4 kate.
Kati pare eshte 350 m2 i pershtatshem per biznes, aktualisht bar-restorant. Me 1 kuzhine dhe 2 tualete. I gjithi i kompletuar. I pershtatshme per supermarket, magazine, call center etj.

Kati 2 me siperfaqe 207 m2, eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine e vecuar. Me 1 tualet dhe ballkon. I mobiluar.
Objekti eshte i mireinvestuar dhe ndodhet ne nje zone te qete.

 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38688
 • Price: 350,000€
 • Land Area: 419 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ38688
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 350
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka