Vile 2 kate per shitje, siper Qytet Studentit, Tirane.

 • 370,000€
Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania.
Per Shitje
Vile 2 kate per shitje, siper Qytet Studentit, Tirane.
Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania.
 • 370,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 280 m2. Organizohet ne:sallon. kuzhine gatimi, 5 dhoma gjumi dhe 4 tualete. Kati pare i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet eshe i dhene me qera. E rrethuar nga oborri.

 • Address Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49538
 • Price: 370,000€
 • Land Area: 500 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ49538
 • 5
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 280
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj