Ndertese multifunksionale per banim ose biznes, Lushnje

 • 490,000€
WPR5+X5Q, Road, Lushnjë, Albania
Shitet
Ndertese multifunksionale per banim ose biznes, Lushnje
WPR5+X5Q, Road, Lushnjë, Albania
 • 490,000€

Description

Shitet ndertese multifunksionale me siperfaqe ndertimi 227 m2 dhe siperfaqe toke 2400 m2. Ndertesa eshte shume e pershtatshme per banim, por edhe biznes. Mundesi e shkelqyer per bar – restorant, bujtine etj.

 • Address Lushnje
 • City Lushnje
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47368
 • Price: 490,000€
 • Land Area: 2400 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Shitet

Features

Overview

Property ID: HZ47368
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 227
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj