{:sq}{:sq}Magazine 146 m2 prane Tregut Industrial, Durres{:}{:}

 • 75,000€
Rruga Glaukia, Durrës, Albania
Per Qera Per Shitje
{:sq}{:sq}Magazine 146 m2 prane Tregut Industrial, Durres{:}{:}
Rruga Glaukia, Durrës, Albania
 • 75,000€

Description

{:sq}

Shitet ose jepet me qera magazine me siperfaqe 146m2. Dera kryesore hapet dhe mbyllet me pult. Me 1 tualet. Vend i qete, me hapsire dhe i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Parkim i bollshem, i pershtatshem edhe per makina te medha (si kamionçina etj).

{:}
 • Address Prane tregut industrial Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37012
 • Price: 75,000€
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ37012
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 146
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka