Kapanon super cilesor per shitje prane Universitetit Durres

 • 2,000,000€
Faculty of Business, University "Aleksandër Moisiu" Durres, Durrës, Albania
Per Shitje
Kapanon super cilesor per shitje prane Universitetit Durres
Faculty of Business, University "Aleksandër Moisiu" Durres, Durrës, Albania
 • 2,000,000€

Description

Shitet kapanon me siperfaqe toke 4500 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 3500 m2, nga te cilat 500 m2 jane zyra. Kapanoni eshte i organizuar ne 2 kate, secili nga 1750 m2. Investim super cilesor.

 • Address Prane Universitetit Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57908
 • Price: 2,000,000€
 • Land Area: 4500 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57908
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 3500
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj