Kapanon per shitje, ne Vore, Tirane.

 • 2,000,000€
Vorë, Albania.
Per Shitje
Kapanon per shitje, ne Vore, Tirane.
Vorë, Albania.
 • 2,000,000€

Description

Shitet kapanon me siperfaqe toke 12000 m2, siperfaqe ndertimi 2000 m2 dhe zyra me siperfaqe 200 m2. Disponon energji elektrike 400 kw, instalime elektrike, linje gazi, linje uji, pishine industriale, shkarkimet e ujerave, mure rrethues me beton, peme & gjelberim, peshore 60 ton etj. I pershtatshem per fonderi/ fabrike.

 • Address Vorë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ59214
 • Price: 2,000,000€
 • Land Area: 12000 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ59214
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2000
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli