Kapanon per shitje, Durres.

 • 2,900,000€
Durrës, Albania.
Per Shitje
Kapanon per shitje, Durres.
Durrës, Albania.
 • 2,900,000€

Description

Shitet kapanon me siperfaqe trualli 13’000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 6800 m2. Me kontrate qeraje deri ne vitin 2028 me cmim 13400 euro/muaj.
Toka 13.000 m2 * 40 euro/m2 = 520’000 euro. Ndertim 6.804 m2 * 349 euro/m2 = 2 380 000 euro.

Totali = 2.9 milion euro

 • Address Durrës, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57652
 • Price: 2,900,000€
 • Land Area: 13000 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57652
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 6804
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj