Jepet ambjent për qera te Rruga e Elbasanit!

 • 1,000€/muaj
Rruga e Elbasanit, Tirana, Tiranë, Albania
Per Qera
Jepet ambjent për qera te Rruga e Elbasanit!
Rruga e Elbasanit, Tirana, Tiranë, Albania
 • 1,000€/muaj

Description

Siperfaqe totale 200 m² me 32 m² verande

I organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon me oxhak, 2 tualete, depo, verande dhe ballkon.

Jepet pjeserisht i mobiluar per banim ose zyre.

 • Address Rruga e Elbasanit, Tirane
 • City Tirane

Details

 • Property ID: HZ54961
 • Price: 1,000€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ54961
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla