Apartament 2+1 prane Vodafone, ish Bllok Tirane

 • 250,000€
Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament 2+1 prane Vodafone, ish Bllok Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250,000€

Overview

Property ID: HZ33006
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 110
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 110 m2, me 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 9 me pamje nga Coin. Apartamenti ka edhe 1 vend parkimi me siperfaqe 19 m2.

 • Address Prane Vodafone, ish Bllok Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ33006
 • Price: 250,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 19
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 660€/m2

Apartamente me pamje nga Porti Durresit

 • 660€/m2
Rruga Myfti Kodra, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • 70
 • Apartament
Details
 • 85,000€

Shitet apartament 1+1, Tirane.

 • 85,000€
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 70 m2
 • Apartament
Details
 • 700€/muaj

Apartament i mobiluar 2+1, te RTSH-ja

 • 700€/muaj
Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 140 m2
 • Apartament
Details
 • 60,000€

Apartament 1+1 ne qender te Pogradecit, me pamje nga Liqeni

 • 60,000€
Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 70 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj