Hotel se bashku me karburant per shitje te Shkembi Kavajes

 • 1,700,000€
Okazion Per Shitje
Shkembi i Kavajes, Durrës, Albania
Okazion Per Shitje
Hotel se bashku me karburant per shitje te Shkembi Kavajes
Shkembi i Kavajes, Durrës, Albania
 • 1,700,000€

Description

Shitet hotel se bashku me karburant me siperfaqe toke 2139 m2 dhe 1500 m2 siperfaqe ndertimi. Hoteli ndodhet ne nje zone turistike shume te frekuentuar. Me 42 dhoma.

 • Address Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42091
 • Price: 1,700,000€
 • Land Area: 2139 m2
 • Bedrooms: 42
 • Property Type: Hotel, Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ42091
 • Hotel, Prone Biznesi
 • Property Type
 • 42
 • Bedrooms
 • 1500
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj