Apartament 2+1 me qera, ne Bllok, Tirane.

 • 500€/muaj
Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania.
Qera

Apartament 2+1 me qera, ne Bllok, Tirane.

Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania.
 • 500€/muaj

Overview

Property ID: HZ41479
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2. E mobiluar. Ka 1 ballkon dhe 2 tualete. Kati 10.

 • Address Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41479
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Erisleda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Erisleda Islamukaj
 • Erisleda Islamukaj