Hotel per shitje te Shkembi Kavajes, Durres.

 • 3,100,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania.
 • Hotel
 • Property Type
 • 22
 • Bedrooms
 • 1600
 • m2
Shitet

Hotel per shitje te Shkembi Kavajes, Durres.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania.
 • 3,100,000€

Description

Shitet hotel me siperfaqe toke 1700 m2 dhe siperfaqe ndertimi 1600 m2. Hoteli ka 22 dhoma dhe 33 m2 siperfaqe lavanterie. Me pishine. Ndodhet ne brezin e dyte nga deti. Ne projekt rikonstruksioni total del me 60 dhoma.

 • Address Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48117
 • Price: 3,100,000€
 • Land Area: 1700 m2
 • Bedrooms: 22
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj