Hotel per shitje, ne qender te Korces.

Korçë, Albania.
Per Shitje
Hotel per shitje, ne qender te Korces.
Korçë, Albania.

Description

Shitet objekt privat me 18 dhoma, bar-kafe dhe restorant. Aktualisht eshte gjendje pune dhe prej vitesh ka klientelen e vet. Arsyeja e shitjes se objektit eshte per shkak te emigrimit.

 • Address Korçë, Albania.
 • City Korce
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54647
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54647
 • Hotel
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla