Biznes Bar-Lounge per shitje, prane TVSH, Tirane.

 • 250,000€
RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
Per Shitje
Biznes Bar-Lounge per shitje, prane TVSH, Tirane.
RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • 250,000€

Description

Shitet biznes Bar-Lounge me siperfaqe ambienti 160 m2 me verande. Ambienti eshte i investuar dhe i kompletuar. Gjithashtu eshte i pajisur dhe me kuzhinen e gatimit. Pjese e nje prej zonave me te preferuara.

 • Address RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54574
 • Price: 250,000€
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54574
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 160
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla