Apartament 3+1 per shitje, te Kopshti Zoologjik, Tirane.

 • 1,400€/m2
Kopshti Zoologjik Tirane, Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartament 3+1 per shitje, te Kopshti Zoologjik, Tirane.
Kopshti Zoologjik Tirane, Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania.
 • 1,400€/m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 144 m2. Organizohet ne: sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri eshte me dritare dhe 2 ballkone. Kati 3. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Kopshti Zoologjik Tirane, Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ55332
 • Price: 1,400€/m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ55332
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 144
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla